Als je een man heel leuk vindt zul je er alles aan willen doen om hem te krijgen.
Je trekt je leukste outfit aan. Glimlacht en knipoogt naar hem. En probeert op alle mogelijke manieren zijn aandacht te trekken.
Maar wat als je die aandacht niet krijgt?
Dan heb je een probleem.
Hoe zorg je ervoor dat zo’n man je eindelijk ziet? En hij overgaat tot op jou jagen?
Dat leer je hier.
Ik leg je precies uit wat je moet doen om een man zover te krijgen om achter jou aan te gaan.
Zorg ervoor dat je droomman op je jaagt
Hier komen vijf tips om je droomman aan het jagen te krijgen.
#1 Ga niet direct met hem naar bed
Kijk:
Als datingcoach heb ik de hele dag te maken met alles wat mis kan gaan in de liefde.
En het spijt me om te zeggen. Maar de meeste ellende die vrouwen doormaken is eenvoudig te voorkomen door te wachten met seks.
Dit geldt wanneer je als vrouw op zoek bent naar een relatie.
Het is je niet te doen om een one night stand alleen.
Je wilt iemand die graag tijd met je wil doorbrengen en die goed gezelschap is.
Maar het probleem is dat veel mannen niet toe zijn aan een relatie.
En dat er een kleine maar sterke groep mannen is die zich kost wat het kost je leven in wil werken om daar veel schade aan te richten.
En dat er nog veel meer mannen zijn die best met je willen scharrelen maar die een relatie niet zien zitten.
Al deze mannen zullen afhaken als jij het hebben van seks uitstelt:
- Foute mannen (Leestip:Â 9 Redenen Waarom Players en Foute Mannen Aantrekkelijk Zijn)
- Mannen die je willen gebruiken voor FWB (Leestip: De Friends With Benefits Mythe: Waarom FWB ronduit SCHADELIJK is voor vrouwen)
- Mannen die denken dat ze verliefd op je zijn (maar in werkelijkheid je alleen voor je lichaam willen)
Al deze mannen wil je de deur wijzen. Maar geen enkele van deze types zal je vertellen dat hij tot die categorie behoort.
Daarom zul je een filter moeten gebruiken om onderscheid te maken tussen de goede en de slechte mannen.
Een man die echt geïnteresseerd in je is, wil meer dan alleen seks
En hij zal bereid zijn om met je te blijven daten, ook al wil je niet direct met hem naar bed.
Want hij vindt het hartstikke gezellig met je. Seks is dan een bijzaak.
En als hij kan zien dat het bij jou allemaal niet zo makkelijk gaat, dan zal dit hem gemotiveerder maken om op jou te jagen.
Want hij ziet een vrouw die hij kan vertrouwen en een vrouw die niet met zomaar iedere man meegaat.
Waardoor het meer betekent als je uiteindelijk wel bij hem in bed stapt.
Seks op de eerste date is niet verkeerd
Begrijp me goed.
Ik heb geen moreel bezwaar tegen seks wanneer je een man net hebt leren kennen.
Als datingcoach ben ik geobsedeerd met wat mijn klanten de beste resultaten oplevert. Dat is het enige wat telt.
En ik zie dat als je een man vroeg met je naar bed laat gaan, dat ervoor zorgt dat je de kans op contact met foute mannen groter maakt.
Voor elke leuke man die je echt leuk vindt zijn er honderd mannen die bereid zijn om een paar keer seks met je te hebben en je daarna te dumpen.
En dat is niet goed voor je zelfvertrouwen.
Je kunt je hiervoor behoeden door selectief te zijn met wie je naar bed gaat.
#2 Zorg ervoor dat je een leuk leven hebt
In andere artikelen heb ik het gehad over hard to get spelen. Bijvoorbeeld in 10 Tips Om Als Vrouw Goed Hard To Get Te Spelen.
Het idee is dat vrouwen die wat lastiger te versieren zijn aantrekkelijker zijn.
En dat is ook het geval.
Want vrouwen waarvoor hij harder moet werken maken het jagersinstinct in hem los.
Nu denk je misschien dat het goed is om spelletjes met hem te spelen.
Je probeert het hem zo moeilijk mogelijk te maken om jou te versieren. Door bijvoorbeeld dagen je telefoon niet op te pakken. Of om de ene keer wel en de ene keer niet leuk tegen hem te doen.
Maar dit zijn dingen die een man niet begrijpt en waar hij onrustig val zal worden.
Tenzij in die tijd dat je niet met hem bezig bent je daadwerkelijk met iets anders bezig bent.
Beter dan hard to get spelen
Wat die spelletjes (zoals het niet oppakken van je telefoon) laten zien aan een man is dat je een druk leven hebt. En dat hij zal moeten vechten voor een plekje.
Maar als je in werkelijkheid geen druk leven hebt en doet alsof, zal je vroeg of laat door de mand vallen.Je kan het natuurlijk spelen en net doen alsof je leven fantastisch is. Maar ik ben hier geen voorstander van.
Het is veel beter om te kijken hoe jij je leven zo leuk mogelijk kan maken.
Dan zit je lekker in je vel en dat maakt je nog aantrekkelijker.
Als je wilt dat mannen meer op je jagen is het verstandig om te kijken hoe jij een geweldig leven kunt leiden.
Een leven waar jij gelukkig van wordt. Dan zal hij vele malen gemotiveerder zijn om je achterna te zitten.
#3 Jaag niet op hem
Dit klinkt tegenstrijdig.
Als je een topman achter je aan wilt zul je hier toch wat voor moeten doen?
Ja, je moet inderdaad wat doen om hem aan het jagen te krijgen. Maar wat je niet moet doen is zelf op hem jagen.
Dat vinden mannen onaantrekkelijk.
Het kan zelfs een beetje wanhopig overkomen.
Want een topvrouw zal nooit op een man jagen. Zij heeft zoveel mannelijke aandacht dat zij juist geregeld mannen af moet wijzen omdat ze anders aan niets anders zou toekomen.
Zo’n topvrouw zal alleen het beste van het beste toestaan om aandacht aan haar te geven en haar mee uit te nemen.
Dat is precies de uitstraling die je wilt hebben.
Geef hem toestemming om op jou te jagen.
Natuurlijk is het goed om af en toe initiatief te nemen als het allemaal niet zo opschiet.
Stel bijvoorbeeld dat je verliefd bent op je collega en hij neemt tot nu toe geen initiatief om met je te praten.
Dan is het prima om hem een paar goede voorzetten te geven zodat dit makkelijker voor hem wordt.
En als je een leuke man op het oog hebt, mag je hem best out of the blue een berichtje sturen. Daar is niets mis mee.
Maar zodra dat initiatief genomen is kun je het beter laten gaan. De bal ligt nu bij hem. Het is jouw taak om hem attent te maken op het feit dat je zijn aandacht wilt. Maar dan is hij aan zet.
Als hij niet snel genoeg reageert, laat het dan even gaan. Focus je op je eigen leven en wacht rustig af.
Komt hij er niet op terug? Dan kan je er altijd nog een berichtje achteraan sturen.
#4 Wees niet bang om weg te lopen
Als je iemand heel leuk vindt wil je allesbehalve weg van die persoon.
Maar dit is waar het vaak misgaat.
Als je wilt dat een man op je jaagt is het nodig dat hij niet het gevoel heeft dat jij op hem zit te wachten. En de enige manier om hem te laten voelen dat je weinig geduld hebt, is om af en toe te laten zien dat je kunt weglopen.
Als je dat niet doet is de kans erg groot dat hij lui wordt. Dat hij onvoldoende lieve dingen doet en al met al niet echt zijn best voor je doet.
Pas als hij voelt dat hij je zou kunnen verliezen zal hij echt gemotiveerd worden om op je te jagen.
Maak duidelijk wat je standaarden zijn
Het is goed om na te denken wat voor soort man bij je past en wat voor gedrag je wel en niet zult accepteren. (Leestip:Â Past Hij Bij Mij? Test Of Hij Goed Met Je Matcht (Quiz Vragen))
Dan kun je het hem laten merken als hij iets doet wat je doet twijfelen aan de relatie. Als hij weet dat je bereid bent om te stoppen met daten als hij niet bij je past, dan zal hij sneller geneigd zijn om zich aan te passen.
Doe dit niet als spelletje maar hou het zo oprecht mogelijk. Denk goed na over wat je wel en niet wilt en communiceer dat naar hem.
#5 Wees zijn droomvrouw
Alle bovenstaande dingen zijn belangrijk.
Maar als je een topman aan de haak wilt slaan moet je ook nadenken over wat zo’n man zoekt in een vrouw.
Gelukkig is dat allemaal eenvoudiger dan je denkt.
Ik heb er deze artikelen over geschreven:
- 10 Tips Om Aantrekkelijker Te Worden & Zijn Voor Mannen
- 7 Dingen Die Mannen Er Leuk Uit Vinden Zien Bij Vrouwen
- 4 Belangrijke Dingen Die Mannen Zoeken In Een Vrouw & Relatie
Als je weet wat de man van je dromen zoekt in zijn droomvrouw, dan is het makkelijker om hem aan het jagen te krijgen.
Hij heeft namelijk ook een plaatje in zijn hoofd van wat hij zoekt. Door meer op die vrouw te lijken zorg je ervoor dat hij zich enorm tot je aangetrokken voelt.
Door te begrijpen hoe mannen in elkaar zitten heb je een enorme voorsprong op andere vrouwen.
Als je leert over hun signalen weet je hoe je beter met ze kunt communiceren. En daardoor neemt je kans op een geweldige relatie toe.
Hoe je hem achter je aan laat zitten
Er is nog één ander ding wat je kan doen om hem op je te laten jagen. Dat is de manier die ik uitleg in ‘Het Mannengeheim’. Hiermee zet je een simpele schakel om in zijn hoofd, waardoor hij jou opeens gaat zien als relatiemateriaal.
Vul hieronder je e-mailadres in, en dan stuur ik het privé naar je toe.